Skip Navigation Links

BREMBO - Brzdové kotúce, bubny

BREMBO
Značka: BREMBO
Pôvod: Italy
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Brzdové kotúce, bubny
Popis: „Bezpečnosť a najvyššia kvalita”Talianská firma Brembo je globálnym lídrom na trhu navrhovania, rozvoja a výroby OE a náhradných brzdových dielov a komponentov pre osobné vozidlá, motocykle, priemyseľných strojov a vozidiel. Predajnú sieť vlastní v 70 krajinách, resp. má továrne v Amerike, Európa a aj v Ázii. Značka Brembo je záruka na bezpečnosť a účinný výkon, a to vďaka výrobným procesom a optimalizácii. Oddelenie Výskumu a Rozvoja sa zameriava na výsledky simulácií, ktoré maximálne zohľadňuje pri rozvoji produktov. Aj vďaka tomuto účastníci preťekárskych športov sa na Brembo pozerajú, ako na nepostrádateľného partnera. Nepretržitá inovácia firmy je zárukou na aplikáciu najmodernejších technológií počas výroby. Vo výrobe brzdových doštičiek a kotúčov má firma 50 ročnú skúsenosť. Naša ponuka brzdových dielov je široká od rôznych motocyklov, skútrov až po preťekárskych motocyklov.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÝ
Facebook
Unix Auto s.r.o. Vás informuje o tom, že otvorením, prehľadávaním jeho webových stránok akceptujete aj Právne Vyhlásenie.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Právne vyhlásenie | Mapa stránok