BENDIX

Brzdová hidraulika, tlmiče pérovania, diely podvozku

Značka: BENDIX

Pôvod: Nemecko

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdová hidraulika, tlmiče pérovania, diely podvozku

Popis:

"Maximalista bezpečnosti dopravy“
Každý vie. že brzdy sú jedným zo základných bezpečnostných prvkov vozidiel. Kvalita a spoľahlivosť za všetkých podmienok sú zásadne dôležité.Či už ide o brzdové valce kolies alebo hlavné brzdové valce. značka Bendix je najlepšou voľbou.Najlepším dôkazom toho je. že ide o dodávateľa mnohých automobiliek: BMW. Citroen. Opel. Renault. VW.Vďaka priebežnému vývoju a predvídaniu budúcnosti je aj významným hráčom na trhu s tlmičmi pruženia a podvozkovými súčiastkami. Tlmiče pruženia sú mimoriadne dôležité je pri udržaní stopy vozidla na ceste. najmä v kritických okamihoch. Vďaka materiálom vynikajúcej kvality a sofistikovaným prevádzkovým procesom zabezpečujú tieto tlmiče pruženia bezpečnosť. spoľahlivosť a minimálne opotrebovanie.Podvozkové súčiastky sa vyhotovujú pomocou najmodernejších a najnovších strojov. výrobný proces sa pravidelne kontroluje. preto sú výrobky tejto spoločnosti také spoľahlivé.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok