BM CATALYSTS - Katalyzátori, DPF filtre

BM CATALYSTS
Značka: BM CATALYSTS
Pôvod: England
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Katalyzátori, DPF filtre
Popis: Na európskom trhu náhradných dielov je BM Catalysts najväčším nezávislým výrobcom katalyzátorov, filtrov pevných častíc, výfukových potrubí a DPF tlakových rúr. Momentálne svoje výrobky exportuje do 35 krajín sveta pre takých zákazníkov, ktorí vyhľadávajú najlepšiu ponuku, spoľahlivosť a vysokokvalitné produkty.Vďaka svojim dvom zariadeniam so špičkovou technológiou v Anglicku, kde sa zameriavajú na rôzne katalyzátory a DP F vyhotovenia, pre trh náhradných dielov ponúka inovatívny vývoj produktov a vynovenie jemnej mechaniky. Nepretržitým výskumom, používaním najnovších továrenských technológií a techník produkty BM Catalysts spĺňajú najprísnejšie predpisy noriem, resp. vďaka rýchlemu vývoju dielov firma nové produkty ponúka ešte pred objavením dopytu na trhu.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok