CEI

Diely prevodovky a diferenciálu nákladných vozidiel

Značka: CEI

Pôvod: Taliansko

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely prevodovky a diferenciálu nákladných vozidiel

Popis:

"Talianska vášeň pre kvalitu“Pol storočia v prvej línii. Spoločnosť C.E.I. sa venuje výrobe prevodoviek a diferenciálov takmer 50 rokov. V zmysle tradícií sa závod nachádza v časti Talianska, špecializovanom na výrobu jemnej mechaniky, v priemyselnej zóne pri Bologni. Spoločnosť C.E.I. je uznávaným účastníkom popredajného trhu so súčiastkami vo viac ako 90 krajinách sveta.V širokom, priebežne sa rozširujúcom sortimente spoločnosti C.E.I. sa nachádzajú tisícky výrobkov: - prevodovky, - diferenciály, - zotrvačníky, - súčiastky riadiaceho systému, - visuté závlačky, - brzdové kotúče, - kolesové náboje a tiež súčiastky zabezpečujúce komplexnú údržbu pohonného ústrojenstva a podvozku.Náhradné diely ponúkané spoločnosťou je možné s výhodou použiť v takých priemyselných a úžitkových vozidlách, ako sú výrobky značiek Mercedes, MAN, Scania, Volvo, DAF, Iveco či RVI a tiež ponúka súčiastky pre prevodovky ZF a Eaton.Vďaka priebežnému rozvoju v oblasti kvality a technológií ponúka spoločnosť C.E.I. moderné a spoľahlivé riešenia.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok