CONTITECH - Remene, sady remení, remenice, vzduchové pružiny

CONTITECH
Značka: CONTITECH
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Remene, sady remení, remenice, vzduchové pružiny
Popis: Technológia na najvyššej úrovni! Nechajte sa inšpirovať high-tech riešeniami od Contitech!Contitech je uznávaným členom skupiny Continental, ktorá je už viac ako 140 rokov jedným z najväčších činiteľov na trhu automobilových dielov. Vďaka nemeckej presnosti a vývojovo-orientovanému prístupu môžeme Contitech jednoznačne charakterizovať ako priekopníkom výrobnej technológie na báze gumy a plastu. Cieľom Contitech je výroba takých produktov, ktorí prispievajú k trvalo udržateľnému rozvoju a ktorí plne uspokoja potreby užívateľov. Zásluhou skúseností spoločnosti a kontinuálnemu zlepšeniu je prvotným dodávateľom viacerých automobiliek, a disponuje neuveriteľne širokou škálou výrobkov v oblasti remeňov a pneumatických pružín. Remene a pneumatické pružiny špičkovej kvality slúžia nielen bezpečnej jazdy, ale znižujú aj spotrebu paliva, znečistenie životného prostredia.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok