DENSO - Diely zapaľovania, snímače, vysielače, kompresory klimatizácií

DENSO
Značka: DENSO
Pôvod: Japan
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely zapaľovania, snímače, vysielače, kompresory klimatizácií
Popis: DENSO – „Expert na kvalitu”Spoločnosť Denso je globálnym zástupcom japonskej špičkovej kvality. Denso je jedným z najväčších svetových výrobcov pôsobiacich na trhu náhradných dielov. spoľahlivosť výrobkov tejto spoločnosti zaručuje skutočnosť. že ide o prvotného továrenského výrobcu (OE). Ide o uznávaného dodávateľa mnohých automobiliek. kam patria napr. Toyota. Suzuki. Ford či Volkswagen.V širokom sortimente produktov určených pre trh s náhradnými dielmi sa nachádzajú zapaľovacie a žeraviace sviečky. súčiastky naftových systémov. lambda sondy. súčiastky riadenia motora (EMS). ako aj súčiastky kompresorov a klimatizačných systémov.Svoje výrobky vlastnej konštrukcie vyrába s maximálnou odbornosťou a s použitím surovín najlepšej kvality. Zapaľovacia schopnosť a výkon sviečok tejto značky je jedinečná na celom svete. vďaka jedinečným technologickým postupom (SIP. TT). Lambda sondy vyvinuté spoločnosťou Denso sú vďaka špeciálnej povrchovej úprave a precíznemu vyhotoveniu odolné vysokej teplote. ako aj vonkajším mechanickým chemickým vplyvom.Súčiastky Denso so poskytujú rovnomerný. spoľahlivý špičkový výkon aj dlhodobo.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok