DT SPARE PARTS - Diely nákladného vozidla

DT SPARE PARTS
Značka: DT SPARE PARTS
Pôvod: Germany
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely nákladného vozidla
Popis: „Kvalita Diesel Technic“Názov nemeckej spoločnosti Diesel Techník sa postupom času stala synonymom spoľahlivosti. preto sa stala vedúcim hráčom na popredajnom trhu so súčiastkami nákladných vozidiel.Spoločnosť si svoju pozíciu zachováva aj tým. že jednou z pionierov pri využívaní nových technológií. aby pre svojich zákazníkov ponúkala najnovšie a najmodernejšie riešenia na popredajnom trhu. Jej sortiment obsahujúci viac ako 30 000 artiklov pokrýva prevažnú časť trhu náhradných dielov pre nákladné vozidlá. ťažné vozidlá a autobusy. Má v sortimente všetky hlavné súčiastky. od pohonného ústrojenstva cez zavesenie kolies až po karosárske dielce. Rozsiahly sortiment produktov tejto spoločnosti už teraz predstavuje alternatívu pre milióny iných súčiastok. pričom však spoločnosť ďalej rozširuje a rozvíja svoj sortiment. Táto značka ponúka riešenia pre také veľké značky na trhu s nákladnými vozidlami. ako sú DAF. Scania. Iveco. MAN. Mercedes-Benz. Setra. Renault či Volvo.Charakteristickým znakom tejto spoločnosti je kvalita. a to už od jej začiatkov v roku 1972. Aby značka Diesel Technic dokázala húževnatosť svojich produktov. pravidelne sa zúčastňuje aj súťaže Dakar Rally. ako dodávateľ náhradných dielov.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok