ERICH JAEGER - Prípojky nákladných vozidiel a prívesov

ERICH JAEGER
Značka: ERICH JAEGER
Pôvod: EU
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Prípojky nákladných vozidiel a prívesov
Popis: Spojovacie prvky nákladných a úžitkových motorových vozidiel. prívesov. elektrické káble. montážne celky.Značka Erich Jaeger navrhuje a vyrába prémiové konektory už 85 rokov. Ide továrenského dodávateľa takých renomovaných značiek nákladných a osobných motorových vozidiel. ako sú MAN. Scania. Volvo. Audi a Ford.Vďaka inovatívnym inžinierskym riešeniam sú produkty tejto značky známe a uznávané po celom svete.V sortimente tejto značky sa nachádzajú aj produkty spĺňajúce špeciálne požiadavky. nielen štandardné riešenia. ako sú elektrické spojovacie káble (ABS. EBS. ADR). elektrické konektory. prípojky a adaptéry.Produkty značky Erich Jaeger sú vyhľadávané na prvotnom aj popredajnom trhu so súčiastkami. ide o kvalitnú značku.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok