FAG - Loziská kolies

FAG
Značka: FAG
Pôvod: Germany
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Loziská kolies
Popis: „Kvalita potvrdená časom“ Spoločnosť FAG. člen nemeckej skupiny Schäffler je známym špecialistom náhradných dielov.Značka FAG je dodávateľom vedúcich automobiliek. ako sú VW. Audi. BMW. Honda či Ford. Sortiment výrobkov tejto značky obsahuje kolesové ložiská a brzdové kotúče továrenskej kvality.Ložiská značky FAG sú mazané mazivom so špeciálnym zložením. vďaka špeciálnemu prevedeniu majú dlhú životnosť aj pri vysokej záťaži. Keďže ložiská značky FAG si nevyžadujú žiadnu údržbu. zabezpečujú optimálne fungovanie počas celej životnosti vozidla. Brzdové kotúče sú inštalované s kužeľovými valivými kolesovým ložiskami. dlhodobo zabezpečujú spoľahlivý brzdový výkon aj pri na veľkej záťaži a veľkom bočnom zrýchlení.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok