FIRESTONE

Pneumatické pružiny

Značka: FIRESTONE

Pôvod: Spojené štáty

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Pneumatické pružiny

Popis:

"Svetová jednotka v pneumatickom odpružení“ Vďaka svojim výhodám. pneumatické pružiny dosiahli takmer monopolné postavenie v oblasti úžitkových vozidiel. Pneumatické pruženie zabezpečuje rovnomernú výšku nadstavby. bez ohľadu na záťaž a ustálené vlastnosti pruženia pri každej záťaži.Optimálne fungujúce pneumatické pružiny pomáhajú dosiahnuť nielen komfortné cestovanie. ale zabezpečujú aj stabilitu a správnu ovládateľnosť vozidla.Spoločnosť Firestone. ako vedúci výrobca a továrenský dodávateľ plne zodpovedá týmto požiadavkám.Bola prvou značkou na svete. ktorá vyvinula gumený prvok pneumatického pruženia a technológiu pneumatického pruženia s plastovým piestom. Výrobky tejto spoločnosti nachádzame aj v podvozkoch rôznych osobných vozidiel. kde nahrádzajú špirálové pružiny. Vďaka priebežným inováciám sa značka Firestone stala synonymom spoľahlivosti a dlhej životnosti.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok