FIRESTONE - Pneumatické pružiny

FIRESTONE
Značka: FIRESTONE
Pôvod: USA
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Pneumatické pružiny
Popis: „Svetová jednotka v pneumatickom odpružení“ Vďaka svojim výhodám. pneumatické pružiny dosiahli takmer monopolné postavenie v oblasti úžitkových vozidiel. Pneumatické pruženie zabezpečuje rovnomernú výšku nadstavby. bez ohľadu na záťaž a ustálené vlastnosti pruženia pri každej záťaži.Optimálne fungujúce pneumatické pružiny pomáhajú dosiahnuť nielen komfortné cestovanie. ale zabezpečujú aj stabilitu a správnu ovládateľnosť vozidla.Spoločnosť Firestone. ako vedúci výrobca a továrenský dodávateľ plne zodpovedá týmto požiadavkám.Bola prvou značkou na svete. ktorá vyvinula gumený prvok pneumatického pruženia a technológiu pneumatického pruženia s plastovým piestom. Výrobky tejto spoločnosti nachádzame aj v podvozkoch rôznych osobných vozidiel. kde nahrádzajú špirálové pružiny. Vďaka priebežným inováciám sa značka Firestone stala synonymom spoľahlivosti a dlhej životnosti.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok