FM FILTER - Vzduchové, olejové, palivové filtre

FM FILTER
Značka: FM FILTER
Pôvod: Italy
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Vzduchové, olejové, palivové filtre
Popis: FM filter Monza - celoplošné riešenie na filtre bez kompromisovUrčite aj Vy by ste chceli, aby motor Vášho vozidla čím dlhšie poskytoval optimálny výkon? Schopte sa každej príležitosti, aby to tak aj bolo! Zvýšenému optrebeniu motora sa dá predísť pravidelnou výmenou filtrov. Týmto sa životnosť motora predĺži.FM filtre Monza môže byť okamžitou pomocou. Svojich zákazníkov zásobujú hydraulickými filtrami, filtrámi chladiva, patrónmi dehydrátorov, vzduchovými, olejovými, kabínovými a palivovými filtrami.Myslite aj na svoje zdravie! Na dnes sa už alergia stala národnou chorobou, aleb vďaka dobrému kabínovému filtru sa dá predísť závažným príznakom.FM filter Monza poskytujú pomoc tým, ktorý zdravie svojho motora si chcú zachovať kvalitnými filtrami výhodnej ceny.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok