GALFER - Brzdové doštičky, brzdové kotúče

GALFER
Značka: GALFER
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Brzdové doštičky, brzdové kotúče
Popis: Prémiovú kvalitu spoločnosti GALFER. založenej v roku 1952. patriacej do skupiny CONTINENTAL potvrdzuje. že už desaťročia patrí medzi továrenských dodávateľov viacerých automobiliek a ide o jedného z vedúcich výrobcov popredajného trhu s dielmi brzdových systémov.To. že produkty tejto spoločnosti sú najlepším riešením. potvrdzuje aj skutočnosť. že popri výnimočnej brzdovej sile disponujú aj vynikajúcim pomerom cena – výkon. čo potvrdzuje aj vysoká miera spokojnosti zákazníkov.Každý produkt spoločnosti musí prejsť prísnym testom kvality. za účelom zabezpečenia ich bezpečnosti.Sortiment brzdových doštičiek je jedným z najrozsiahlejších najširších na trhu. v ňom si každý nájde svoje dokonalé riešenie. v závislosti od potrebnej brzdovej sily a druhu jazdy.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok