GALFER MOTO

Brzdové diely motocyklov

Značka: GALFER MOTO

Pôvod: Spain

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové diely motocyklov

Popis:

Španielska spoločnosť GALFER s viac ako 60 ročnou históriou patri medzi vedúcich výrobcov motocyklových brzdových súčiastok. Svoju súčasnú pozíciu si spoločnosť vybojovala neustálymi inováciami a využívaním najmodernejších technológií. Značka má široký sortiment. vyrába súčiastky pre motocykle všetkých kategórií. a to od skútrov cez terénne stroje až po superšportové motocykle.Brzdové doštičky a brzdové kotúče sú kompletne vyvíjané vo vlastnej réžii. spĺňajú aj najvyššie štandardy kvality. Vďaka tomu sa predávajú po celom svete ako výrobky továrenskej kvality. Brzdové doštičky tejto značky sú účinné a spôsobujú iba minimálne opotrebovanie továrenských aj zvlnených brzdových kotúčov.Spoločnosti GALFER Moto je továrenským dodávateľom spoločností. ako sú KTM. Moto Morini či Sherco. Spoločnosť má zastúpenie aj v súťažnom športe. v súťaži MOTOGP. v majstrovstvách sveta Enduro. Motocross či Trial.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2019 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok