GOETZE - Motorové diely

GOETZE
Značka: GOETZE
Pôvod: EU
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Motorové diely
Popis: „To najlepšie. čo môžete získať“Značka Goetze je špecialistom veľkých motorov. Spoločnosť v plnej miere podporuje túto technológiu – všetky príslušné potreby plní na jednom mieste: výskum a vývoj. výrobu. priebežné analýzy a testovanie.Vďaka uznaniu kvality a spoľahlivosti značky Goetze získala táto značka vedúce postavenie na trhu s automobilovými doplnkami. Tesniace súčiastky tejto značky predstavujú popri mimoriadne dobrom využití materiálu aj vynikajúcu kvalitu. Značka Goetze LKZ-Ring® jednou z najlepších aj v oblasti ekologických technológií. jej riešeniami je možné znížiť spotrebu oleja až o 50 %. za čo v roku 2007 získala aj ocenenie PACE.Výrobky tejto spoločnosti je možné aplikovať v prípade cca. 6000 rôznych druhov motorov. od osobných vozidiel až pod nákladné vozidlá.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok