GOODRIDGE

Brzdové rúrky a spojkové rúrky pre motocykle

Značka: GOODRIDGE

Pôvod: Spojené kráľovstvo

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové rúrky a spojkové rúrky pre motocykle

Popis:

"Špecialista pre výrobu olejových rúrok pre brzdy a spojky“Spoločnosť Goodridge. založená v roku 1969. sa z jednoduchého súťažného tímu zmenila na svetovo uznávaného výrobcu systémov olejových rúrok pre brzdy a spojky. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť vyrába a dodáva svoje produkty do mnohých krajín sveta. tieto produkty predstavujú jedinečnú kombináciu dizajnu. inovácií a spoľahlivosti. Spoločnosť je prítomná okrem iného aj v Spojenom kráľovstve. v Amerike. v Mexiku a v mnohých krajinách Európy.Táto spoločnosť má viac ako 45 rokov praxe v oblasti výroby vysokovýkonných potrubí a spojov. disponuje najširším sortimentom výrobkov na svete. Vyrába produkty. ktoré ponúkajú mimoriadny výkon v kritických aplikáciách. kde kvalita je životne dôležitou.Charakteristikami spoločnosti sú rýchlosť. kvalita. flexibilita a odbornosť. Pre spoločnosť Goodridge je kvalita kľúčová. bez ohľadu na konkrétny výrobok. spoločnosť Goodridge ponúka najvyššiu kvalitu.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok