GOODRIDGE - Brzdové rúrky a spojkové rúrky pre motocykle

GOODRIDGE
Značka: GOODRIDGE
Pôvod: England
Kvalita: High End kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Brzdové rúrky a spojkové rúrky pre motocykle
Popis: „Špecialista pre výrobu olejových rúrok pre brzdy a spojky“Spoločnosť Goodridge. založená v roku 1969. sa z jednoduchého súťažného tímu zmenila na svetovo uznávaného výrobcu systémov olejových rúrok pre brzdy a spojky. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť vyrába a dodáva svoje produkty do mnohých krajín sveta. tieto produkty predstavujú jedinečnú kombináciu dizajnu. inovácií a spoľahlivosti. Spoločnosť je prítomná okrem iného aj v Spojenom kráľovstve. v Amerike. v Mexiku a v mnohých krajinách Európy.Táto spoločnosť má viac ako 45 rokov praxe v oblasti výroby vysokovýkonných potrubí a spojov. disponuje najširším sortimentom výrobkov na svete. Vyrába produkty. ktoré ponúkajú mimoriadny výkon v kritických aplikáciách. kde kvalita je životne dôležitou.Charakteristikami spoločnosti sú rýchlosť. kvalita. flexibilita a odbornosť. Pre spoločnosť Goodridge je kvalita kľúčová. bez ohľadu na konkrétny výrobok. spoločnosť Goodridge ponúka najvyššiu kvalitu.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok