GREEN VALLEY - Stresné nosice

GREEN VALLEY
Značka: GREEN VALLEY
Pôvod: France
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Stresné nosice
Popis: Spoločnosť ponúka strešné nosiče pre osobné vozidlá a dodávky už viac ako 20 rokov.Na trhu tyčí. strešných nosníkov a doplnkov sa považuje za jedného z najväčších európskych výrobcov. popritom exportuje značnú časť svojej produkcie aj do zámoria.Svoje výrobné závody vybavené najmodernejšou technológiou a sklady má vo Francúzsku a v Taliansku. tieto majú celkovú rozlohu viac ako 15 000 m?.Neustála obnova produktového sortimentu zabezpečuje splnenie požiadaviek medzinárodného trhu automobilových modelov. Vývoj a testovanie sa uskutočňujú v talianskom meste Fossano. kde každý diel kontrolujú pri najextrémnejších podmienkach. aby súčiastky zakaždým spĺňali stanovené požiadavky.Produkty značky Green Valley sú stelesnením bezpečnosti a funkcionality.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok