HELLA - Osvetlenie, svetlá, diely klimatiz., stierače pre úžitkové vozidlá

HELLA
Značka: HELLA
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Osvetlenie, svetlá, diely klimatiz., stierače pre úžitkové vozidlá
Popis: „Vidieť a byť videným“Značka Hella vyvíja moderné xenónové a LED osvetľujúce systémy takmer pre všetky automobilky.Novinkou roku 2008 je lampa denného osvetlenia. ktorá predstavuje využitie najmodernejšej LED technológie a elegantného dizajnu v prednej maske vozidiel Audi A5 a Golf V. Výsledok je perfektný!Popri zvýšenej bezpečnosti ďalšou výhodou LED svietidiel je. že ich spotreba energie je zlomok spotreby klasických žiaroviek! Možno ste nevedeli. že životnosť LED diód za priesvitným krytom svietidiel je takmer rovnaká ako životnosť samotných vozidiel! (Približne 10 000 prevádzkových hodín).Brzdové lampy Hella využívajúce LED technológiu sa rozsvietia o 0.3 sekúnd skôr ako tradičné žiarovky. čo pri vozidle jazdiacom rýchlosťou 80 km/h predstavuje 6.7 m.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok