HENGST FILTER - Filtre

HENGST FILTER
Značka: HENGST FILTER
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Filtre
Popis: Aby motor auta dlhodobo mohol fungovať spoľahlivo. je nutné pravidelne meniť filtre. Iba tak je možné zabezpečiť optimalizáciu výkonu motora a predĺženie jeho životnosti znížením trenia.Spoločnosť Hengst dodáva na trh náhradných dielov kompletný sortiment olejových. palivových. vzduchových a interiérových filtrov. ponúka filtre pre všetky štandardné typy motorov. od najmenších až po vysokovýkonné vozidlá.Vďaka úzkej spolupráci s obchodníkmi a dielňami dokážu svoje produkty prispôsobiť aktuálnym požiadavkám trhu. Na trhu s náhradnými dielmi ponúkajú komplexný sortiment. ich filtre pokrývajú 95 % najrozšírenejších osobných a nákladných vozidiel a poľnohospodárskych strojov. Filtre vyvinuté ako továrenské súčiastky prešli bezo zmien aj na trh s náhradnými dielmi.„Kvalita je kvalitou všade“. tvrdí firma. či už ide o trh továrenských súčiastok. alebo náhradných dielov. Produkty značky Hengst musia splniť rovnako prísne požiadavky kvality na oboch trhoch. Komplexná technická odbornosť a špičkové výrobné metódy pomáhajú určovať výrobné know-how spoločnosti Hengst.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok