HIFLOFILTRO - Olejové a vzduchové filtre pre motocykle

HIFLOFILTRO
Značka: HIFLOFILTRO
Pôvod: Thailand
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Olejové a vzduchové filtre pre motocykle
Popis: Hiflofiltro je prvá a jediná značka filtrov na svete, ktorej každý jeden produkt disponuje TÜV certifikátom.Hiflofiltro ponúka filtre ku každému typu motocyklov. Hiflofiltro olejové filtre sa montujú veľmi jednoduchu, sú vhodné ku klasickým i terénnym motockylom. Vyrábajú sa s vysokokvalitnou tri-rost technológiou, ktorá zaručuje maximálnu filtračnú kapacitu a správny prietok oleja.Aj výroba vzduchových filtrov vyhovuje najvyšším štandardom, týmto sa zebezpečí to, že Hiflofiltro filtre vynikajúco nahradzujú OE filtre. Špeciálne penové vzduchové filtre sa v holandskom továrni vyrábajú pre off-road motocykle. Dve penové vrstvy vyfiltrujú a uskladňujú malé častice prachu a kvapky vody.Hiflofiltro filtre vyhovujú OE kvalite, týmto zabebečujú najväčšiu ponuku na druhovýrobnom trhu filtrov, výkon a maximálnu ochranu.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok