HIGHWAY HAWK - Vybavenie pre motocykle

HIGHWAY HAWK
Značka: HIGHWAY HAWK
Pôvod: Netherlands
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Vybavenie pre motocykle
Popis: Highway Hawk
„Riešenia šité na mieru pre milovníkov motocyklov” značka Higway Hawk je jednou z najrenomovanejších v oblasti chrómových doplnkov pre motocykle.Jej oddanosť chrómu značí aj skutočnosť. že táto povrchová úprava hrá centrálnu rolu v dizajne ich výrobkov – riadidiel. systémov opierok nôh. výfukov. elektrických a karosárskych dielov. Široký sortiment produktov tejto značky pokrýva motocykle patriace do žánrov chopper a cruiser aj motocykle stavané na mieru. Ponúkajú doplnky k takým značkám ako sú Harley-Davidson. Honda. Indian. Kawasaki. Suzuki. Triumph. Victory či Yamaha. Medzi produkty tejto značky patria okrem iného výfuky. motocyklové brašne. opierky chrbta. chrómové okrasné diely. brzdové páčky. riadidlá. zrkadlá. bowdeny. plexisklá. batožinové nosiče. smerové svetlá.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok