HIGHWAY HAWK

Vybavenie pre motocykle

Značka: HIGHWAY HAWK

Pôvod: Netherlands

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Vybavenie pre motocykle

Popis:

Highway Hawk
„Riešenia šité na mieru pre milovníkov motocyklov” značka Higway Hawk je jednou z najrenomovanejších v oblasti chrómových doplnkov pre motocykle.Jej oddanosť chrómu značí aj skutočnosť. že táto povrchová úprava hrá centrálnu rolu v dizajne ich výrobkov – riadidiel. systémov opierok nôh. výfukov. elektrických a karosárskych dielov. Široký sortiment produktov tejto značky pokrýva motocykle patriace do žánrov chopper a cruiser aj motocykle stavané na mieru. Ponúkajú doplnky k takým značkám ako sú Harley-Davidson. Honda. Indian. Kawasaki. Suzuki. Triumph. Victory či Yamaha. Medzi produkty tejto značky patria okrem iného výfuky. motocyklové brašne. opierky chrbta. chrómové okrasné diely. brzdové páčky. riadidlá. zrkadlá. bowdeny. plexisklá. batožinové nosiče. smerové svetlá.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2019 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok