JT - Reťazové kolesá pre motocykle

JT
Značka: JT
Pôvod: Thailand
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Reťazové kolesá pre motocykle
Popis: JT Sprockets je výrobcom kvalitných reťazových kolies. Od založenia firmy výrobu charakterizuje inovácia, vďaka čomu sa v tomto segmente za posledných 30 rokov vypracovala do popredia.Širokú ponuku a vysokú kvalitu reťazových kolies zaručujú vyspelá technológia a vysoká kvalita použitých materiálov. K výrobe zadných JT reťazových kolies sa používa vysokokvalitný C49 oceľ, resp. SCM420 zliatina chrómu k predným reťazovým kolesám. Kompletné JT portfólio obsahuje už viac ako 2500 produktových čísiel, vďaka čomu vedia poskytnúť správnu súčiastku k hociktorému motocyklu.JT reťazové kolesá bez ohľadu na nosnosť stále ponúkajú správne riešenie. Vďaka precíznemu CNC spracovaniu a povlaku so zinkom alebo čierneho smaltu ich nosnosť je stále prispôsobená k zaťaženiu. Toto platí aj v prípade hliníkových reťazových kolies používaných v motoristických pretekoch, ktoré sa vyrábajú zo zliatiny 7075-T6 pre dosiahnutie optimálnej hmotnosti, maximálneho výkonu a životnosti. Spoločnosťou JT vyrábaná kvalita je totožná v prípade OE a aj náhradných súčiastok.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok