KNORR-BREMSE

Brzdové diely nákladného vozidla

Značka: KNORR-BREMSE

Pôvod: Európská Únia

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Brzdové diely nákladného vozidla

Popis:

Koncern Knorr-Bremse je vedúcim výrobcom brzdových systémov pre železničné a úžitkové vozidlá. portfólio služieb tejto spoločnosti predstavuje prienik pneumatiky. mechaniky. elektroniky a technológie komplexných systémov riadenia. Je jedno. či potrebujete pohonné ústrojenstvo. výrobu stlačeného vzduchu. riadenie bŕzd a podvozkov alebo kolesové brzdy: prvky jednotlivých technológií sú prítomné vo všetkých systémoch. Systémová kompetentnosť spoločnosti Knorr-Bremse sa prejavuje dokonalej v spolupráci.Desaťročná prax v oblasti technológií bŕzd a celosvetové vývojové aktivity priniesli firme Knorr-Bremse komplexné odborné znalosti a silu realizovať inovácie v štyroch hlavných technológických oblastiach. ktorými sú pneumatika. mechanika. elektronika a technológie komplexných systémov riadenia.Moderné vývojové prostriedky. simulačné postupy a intenzívne. nekompromisné skúšky sú zárukou takých robustných systémov. ktoré fungujú bezpečne a spoľahlivo aj za najtvrdších okolnosti.Každodenne sa na výrobky skupiny Knorr-Bremse spolieha viac ako jedna miliarda ľudí vo svete.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok