KRISTAL - Pelové filtre

KRISTAL
Značka: KRISTAL
Pôvod: Italy
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Pelové filtre
Popis: Bolo Vám už nevoľno alebo bolela Vás hlava počas jazdy vo svojom aute? Môže byť. že sa tak cítite kvôli znečistenému vzduchu. avšak tieto príznaky je môžné ľahko odstrániť. Z predností Kristal peľových filtrov najdôležitejšia je tá. že nám pomáha v udržiavaní nášho zdravia. lebo znižuje výskyt škodlivých prachových častíc v priestore cestujúcich. a tým sa predíde aj nepríjemnému zážitku z cestovania. Ak Vás alergia dobehne aj v aute. tak si zvoľte peľový filter Kristal! S jeho používaním čistenie ventilátorov a klimatizácie bude menej časté. a Vaše čelné sklo bude dlhšie čisté a bez zahmlievania. Kristal vďaka 17 ročnej skúsenosti zamierajúcej na peľové filtre zákazníkom ponúka široký výber v talianskej kvalite a s dostupnou cenou.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok