KYB - Tlmice

KYB
Značka: KYB
Pôvod: Japan
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Tlmice
Popis: "KYB - Naša presnosť je Vašou výhodou"

Každé štvrté vozidlo na svete opustí výrobný pás s tlmičmi KYB. Aj do lietadiel Boeing montujú tlmiče KYB, ba aj do najrýchlejšej železničnej trate Skinkasen v Japonsku, ktorá dosiahla počas testov maximálnu rýchlosť až 443 km/h.

Pre spoločnosť KYB je dôležitá bezpečnosť, preto by aj Vaším cieľom mala byť dôležitou súčasťou počas Vašej jazdy. S kvalitnými tlmičmi je pri 90 km/h rýchlosti brzdová dráha 32m, pri nekvalitných tlmičoch a pri rovnakej rýchlosti je brzdová dráha 36m.

Počas vývojových technológií pokladá KYB bezpečnosť za prvoradú. Výsledkom tohto pravidla predviedla nové hydropneumatické tlmiče pre model Citroen C5, ktoré zabezpečujú dynamickú jazdu a správnu priliehavosť vozidla k vozovke.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok