LIGHTECH - Karosárske diely a doplnky pre motocykle

LIGHTECH
Značka: LIGHTECH
Pôvod: Italy
Kvalita: High End kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Karosárske diely a doplnky pre motocykle
Popis: Lightech – Voľba profesionálovTalianska spoločnosť Lightech má viac ako 30-ročnú históriu v oblasti tuningu motocyklov a výroby príslušenstva.Výroba produktov tejto značky sa odohráva v priemyselnom regióne Talianska. špecializovanom na spracovateľský priemysel. Vyrába a predáva viac ako 8000 druhov frézovaných hliníkových a titánových súčiastok a doplnkov. Značka Lightech je právom známa a uznávaná medzi majiteľmi motocyklov. k čomu prispela nielen odbornosť. ale aj priebežné inovácie produktov spoločnosti.Svoje produkty testujú a vyvíjajú pomocou profesionálnych jazdcov pôsobiacich na svetovom šampionáte Superbike. V portfóliu značky Lightech sa okrem iného nachádzajú doplnky pre ochranu motora. smerové svetlá. svetlomety. skrutkové súpravy. úchytky. súpravy opierok nôh s nastaviteľnou výškou. brzdové a spojkové páčky. zrkadlá. držiaky evidenčných čísel.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok