LIQUI-MOLY - Mazivá, aditíva

LIQUI-MOLY
Značka: LIQUI-MOLY
Pôvod: Germany
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Mazivá, aditíva
Popis: „Produkty. ktoré predĺžia životnosť Vášho vozidla“Nemecká spoločnosť LIQUI-MOLY bola jednou z prvých. ktorá použila v motorových olejoch prísadu s obsahom disulfidu molybdénu. Táto trvácna prísada znižujúca trenie predíde zadrhnutiu motora.Tento vývojový produkt výrazne zvýšil životnosť motorových olejov a následne znížil environmentálnu záťaž a náklady spotrebiteľov.Oleje s obsahom prísady MoS2 boli testované v motoršporte pre splnenie najprísnejších požiadaviek používateľov.Nielen rad motorových olejov. aj ostatný sortiment spoločnosti Liqui-Moly je veľmi rozsiahly. Firma vyvíja a vyrába rôzne prísady do olejov. prostriedky pre umývanie motorov aj prostriedky pre čistenie čalúnenia a palubných dosiek.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok