LOKRING

Diely klimatizácie, náradia

Značka: LOKRING

Pôvod: Germany

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely klimatizácie, náradia

Popis:

VULKAN LOKRING®VULKAN LOKRING zabezpečuje vynikajúcu ponuku rúrových a hadicových spojov k opravám klimatizačných systémov automobilového priemysla. Pomocou LOKRING produktov, ktoré disponujú s TÜV certifikátom, ľahko, rýchlo a nákladovo úsporne môžete opraviť skoro všetky poškodenia klimatizačného systému vozidiel. LOKRING spoje už 35 rokov využíva mnoho výrobcov. Kvalita produktov hovorý sama o sebe: spoj je bez úniku, hermeticky uzvaretý, rúrový spoj bol navrhnutý na 50 barový prípustný konštrukčný tlak. LOKRING spoj pozostáva z dvoch krúžkov a z jedného spojovacieho potrubia, do ktorého sa vložia konce rúrok, ktoré chceme spojiť. Vďaka unikátnemu vnútornému tvaru LOKRING-u sa priemer spoju znižuje do takej miery, kým sa k vonkajšej ploche rúrok nepripojí dokonale uzavreto a silno ich nedrží.Prednosti technológie LOKRING spoju sú jednoznačné. Toto nákladovo úsporné riešenie je možné použiť k akémukoľvek typu a ročníku vozidiel, resp. náradie bolo tak navrhnuté, aby montáž bolo možné vykonať aj v malom priestranstve s malým úsilím.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok