MAVIT - Cistiace prostriedky

MAVIT
Značka: MAVIT
Pôvod: Hungary
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Cistiace prostriedky
Popis: MAVIT- je "Modrým snom" v oblasti priemyselných čistiacich prostriedkov, v prvom rade ich špeciálny odmasťovač, ktorý je možné použiť na viac druhov nečistôt. Ich výhoda spočíva v tom, že spotrebiteľ nemusí použiť viacero chemikálií naraz, akýkoľvek povrch môže čistiť pri správnom riedení, čím chráni daný povrh aj životné prostredie. Daný porvrh úplne odmastí, čím dokonale pripraví povrh na následné farbenie. Môže sa využívať nielen v ručnej, ale i v mechanickej technológii. Má príjemnú vôňu, preto sa môže použiť aj v uzavretom priestore. Obsahuje látky, ktoré sa rozložia BIOLOGICKOU CESTOU. Odstránením nečistôt nevytvára emulzie, preto sa s týmito nečistotami môže narábať len podľa predpísaných pravidiel. Počas doby rozloženia rozpustí aj olej a mastnoty, čím vo veľkej miere znižuje množstvo nebezpečného odpadu.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok