MERITOR - Diely nákladného vozidla

MERITOR
Značka: MERITOR
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely nákladného vozidla
Popis: Spoločnosť Meritor so sídlom v Amerike má viac ako 100-ročnú históriu a je jedným z vedúcich výrobcov v oblasti úžitkových motorových vozidiel. Vyrába náhradné diely továrenskej kvality. ako sú hriadele. brzdové súčiastky a systémy zavesenia kolies.Súčiastky bŕzd a hriadeľov tejto značky boli v minulosti známe aj pod značkami Lucas. ROR a Rockwell. Všetky továrenské súčiastky značky Meritor sa vyrábajú v zmysle továrenských technických predpisov a predpisov kvality. Svoj široký sortiment popredajných náhradných dielov ponúka od 1980-tych rokov. pri ich výrobe firma použila svoje skúsenosti výrobcu továrenských náhradných dielov pre výrobu kvalitných a konkurencieschopných náhradných dielov. Kvalitu náhradných dielov tejto značky pre popredajný trh potvrdzuje aj skutočnosť. že firma získala schválenie dvoch vedúcich európskych výrobcov kamiónov.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok