MIRAGLIO - Kľučky, zámky, elektrické ovládania okien

MIRAGLIO
Značka: MIRAGLIO
Pôvod: Italy
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Kľučky, zámky, elektrické ovládania okien
Popis: "Pre fanatikov kvality: Miraglio!"Vďaka vlastnému vývojovému tímu spoločnosti Miraglio sa produkty tejto značky dokonale zhodujú s továrenskými súčiastkami. Vďaka starostlivému procesu návrhu a vývoja sú tieto súčiastky plne kompatibilné a majú dlhú životnosť.Svoje produkty ponúka pre osobné. resp. nákladné vozidla už 60 rokov. pričom svoj sortiment neustále obnovuje.Kľučky a zámkové vložky tejto značky spĺňajú najprísnejšie požiadavky v oblasti bezpečnosti. modernej techniky aj estetiky. Systémy ovládania okien vyvíja značka použitím vlastných odborných znalostí a priebežných technických inovácií. a to od výroby prototypov až po testovanie.Ide o dokonalú súhru precíznej inžinierskej práce a talianskeho dizajnu.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok