MOOG - Diely náprav

MOOG
Značka: MOOG
Pôvod: USA
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely náprav
Popis: Značka MOOG je uznávaná viac ako 90 rokov voblasti výroby dielov pre nápravy, nielen vAmerike, ale aj vEurópe. Podobne ako značky FERODO aCHAMPION je členom skupiny Federal Mogul.

Neustále výskumy aindividuálne inovácie odborníkov spoločnosti Federal Mogul zabezpečujú výborné základy na dosiahnutie celkového sortimentu pre nápravové diely. Vďaka úspešnej filozofii tímu pre vývoj kombinujú dvojakým prístupom výrobky značky MOOG, vktorej získava dôležitú úlohu spokojnosť konečného spotrebiteľa/vlastníka motorového vozidla arýchla ajednoduchá montáž súčiastok.

Výsledkom je veľmi ľahká súčiastka vyrobená zkvalitných materiálov. Tieto odolné a spoľahlivé súčiastky pre nápravu zaručia šoférovi zážitok zcestovania akoby bol v novom aute, aokrem toho uľahčujú prácu servisných technikov. Dôkazom je fakt, že súťažiaci pretekov NASCAR preferujú nápravy spoločnosti MOOG viac ako 40 rokov.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok