NORMA - Eska pásky

NORMA
Značka: NORMA
Pôvod: Germany
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Eska pásky
Popis: Výrobcom objímok Norma je spoločnosť Rasmussen GmbH. so sídlom v meste Maintal pri Frankfurte.Zamestnáva cca 1000 zamestnancov. jej kompletne automatizované výrobné zariadenia opúšťa denne 3.2 milióna výrobkov. Prevažnou väčšinou týchto sú v súčasnosti objímky na hadice a potrubia. ale s prihliadnutím na požiadavky automobilových výrobcov. na základe priebežného rozvoja začínajú s výrobou ďalších druhov produktov. Takými sú potrubia s rýchlospojkami. montované do vozidiel značiek AUDI a VW. potrubia chladiacej kvapaliny s rýchlospojkami. montované do vozidiel PEUGEOT a OPEL. systém palivovej nádrže BMW. atď.Obrat spoločnosti Unix-Autó Kft. z objímok typu TORRO S. ktoré patria medzi najpopulárnejšie produkty značky Norma. každoročne rastie. ale v našej sieti ponúkame takmer kompletný sortiment objímok.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok