PE AUTOMOTIVE

Diely nákladného vozidla

Značka: PE AUTOMOTIVE

Pôvod: Germany

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely nákladného vozidla

Popis:

"Z dielne pre dielňu…“Značka Peters je špecialistom vývoja a výroby náhradných dielov pre všetky rozšírené typy úžitkových vozidiel. v spoľahlivo vysokej kvalite. totožnej s továrenskou. Široká škála jej výrobkov. obsahujúca 15 800 artiklov. sa rozširuje zo dňa na deň.Pri návrhu a vývoji nových náhradných dielov značky Peters je významným kritériom aj flexibilná a jednoduchá oprava. Inžinieri značky Peters sú partnermi odborne fundovaných majstrami a technikov dielní. Spoločne analyzujú a hodnotia procesy opravy. Tým vznikajú také produktové a modulové riešenia vynikajúcej kvality. ktoré zjednodušujú. zrýchľujú alebo vylepšujú opravy.Vďaka svojej kompetencií analyzovať trh a údaje dokážu bezpečne identifikovať náhradné diely. Postupy vývoja produktov založené na týchto znalostiach sú účinné a optimalizované pre najlepšiu kvalitu. Všetky diely definuje značka do najmenších detailov: špecifikáciu materiálu. rozmery. tolerancie. vlastnosti opotrebovania. manipuláciu. dotykové vlastnosti. vzhľad. Komplexný systém zabezpečenia kvality zavedený u značky Peters kontroluje externých dodávateľov a pokrýva celý reťazec vytvárania hodnôt. Vlastné kontrolné metódy a skúšky vykonávané uznávanými kontrolnými laboratóriami zabezpečujú dodržiavanie noriem. ako aj dodávku a výrobu priebežne spoľahlivých výrobkov s kvalitou totožnou s továrenskou. Potrebné náhradné diely vtedy a tam. kde sú potrebné. jednoducho a rýchle zabudované. v bezchybnej kvalite.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok