POLAIRE GRIP - Snehová reťaz

POLAIRE GRIP
Značka: POLAIRE GRIP
Pôvod: France
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Snehová reťaz
Popis: Produkty Polaire Grip sú snehové reťaze vyrobené z polyuretánu. ktoré je možné namontovať aj na vozidlá s predným náhonom. u ktorých sa tradičné snehové reťaze neodporúčajú. Hodia sa na každé osobné vozidlo. kde je málo miesta medzi kolesami a mechanickými dielmi.Zmes plastu – polyuretánu a ARAMIDU je nielen trvácna. ale odoláva aj obrovskej záťaži. ku ktorej dochádza pri núdzovom brzdení. Univerzálny montážny systém tohto produktu je vhodný pre všetky štandardné rozmery kolesových skrutiek. nevyžaduje si prípravu montáže. Patentovaný systém „X“ zabezpečí dokonale spojenie na celom povrchu kolesa. Bunky v tvare šesťuholníkov podávajú na zasnežených cestách vynikajúci výkon. Oceľové klince zaliate do plastu zabezpečujú dobrú priľnavosť kolies vozidla aj na zľadovatených cestách. Ak sa výrobok nepoužíva. môžete ho prednášať alebo uskladniť v mäkkej taške.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok