REGINA CHAIN

Reťaze pre motocykle

Značka: REGINA CHAIN

Pôvod: Italy

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Reťaze pre motocykle

Popis:

"Pripútaný k úspechu!"

Firma Regina Chain je celosvetovo popredná medzi výrobcami reťazí prémiovej kvality pre motocykle. Reťaze boli navrhnuté preto, aby ponúkali inovatívne riešenia pre kompletný univerzum motocyklov. Kvôli neustálej kontrole a zabezpečovaniu vynikajúcej kvality sa tieto reťaze vyrábajú jedine v Taliansku. Právom známa značka pre užívateľov na cestných komunikáciach a na športových dráhach poskytuje spoľahlivé a kvalitné produkty. Aj do motocyklov nasledovných značiek montujú Regina Chain reťaze: BMW, resp. spomedzi európskych výrobcov KTM, HUSQVARNA, DUCATI, APRILIA, YAMAHA, a HONDA. Ich mottom je, že pokrok a inovácia, ako aj snaha o neustále nové technické horizonty, môžu zvýšiť kvalitu a výkon, a tým zabezpečiť trvalé uspokojenie mnohých požiadaviek zákazníkov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok