REGINA CHAIN

Reťaze pre motocykle

Značka: REGINA CHAIN

Pôvod: Italy

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Reťaze pre motocykle

Popis:

"Pripútaný k úspechu!"
Firma Regina Chain je celosvetovo popredná medzi výrobcami reťazí prémiovej kvality pre motocykle. Reťaze boli navrhnuté preto. aby kompletný univerzum motocyklov ponúkali inovatívne riešenia. Pre neustálu kontrolu a zabezpečovanie vynikajúcej kvality tieto reťaze sa vyrábajú jedine len v Taliansku. Právom známa značka pre užívateľov na cestných komunikáciach a na športových dráhach poskytuje spoľahlivé a kvalitné produkty. Aj do motoriek nasledovných značiek montujú Regina Chain reťaze: BMW. resp. spomedzi európskych výrobcov KTM. HUSQVARNA. DUCATI. APRILIA. YAMAHA. a HONDA. Podľa ich motta. zvýšiť kvalitu a výkon sa dá vyhľadávaním stále nových horizontov pokroku. inovácie a techniky. a tak vedia zabezpečiť nepretžité uspokojenie rôznych potrieb zákazníkov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2019 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok