REMY - Alternátory, Startéry, brzd.strmene, riadenie

REMY
Značka: REMY
Pôvod: EU
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Alternátory, Startéry, brzd.strmene, riadenie
Popis: “Značka, ktorú poznáte a ktorej dôverujete”Remy štartéry a gerenátory sú celosvetovo najlepšou voľbou pre osobné a nákladné vozidlá, a autobusy. Remy je lídrom v inovácii a repasovaní produktov, poskytujú spoľhalivú a odbornú podporu.Ich technológia generátov je neprekonateľná. Zvýšené hodnotenie výkonu vysokovýkonných generátorov flotile znamenajú značnú úsporu paliva. Remy generátory charakterizuje odolný, bezkartáčový dizajn. Bezkartáčové generátory majú menej pohyblivých súčiastok, čo znamená menšie opotrebenie a tým sa ich životnosť predĺži. Repasované štartéry vydržia aj v najtažších prípadoch.Majú úzku spoluprácu s OE dodávateľmi a výrobcami, aby nám zabezpečili prémiové produkty s najlepším výkonom.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok