SAF - Diely prípojného vozíka

SAF
Značka: SAF
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely prípojného vozíka
Popis: Technológia brzdových a podvozkových systémov značky SAF-HOLLAND„Kvalita a inovácie akceptované po celom svete“Spoločnosť SAF-HOLLAND je jedným z vedúcich svetových dodávateľov v oblasti úžitkových vozidiel a dominantným výrobcom trhu s komponentmi nákladných motorových vozidiel. Svoje produkty továrenskej kvality dodáva predovšetkým pre výrobcov originálnych dielov (OEM). Výrobné riešenia s ľahkou konštrukciou umožňujú významné zníženie hmotnosti súčiastok. pričom tiež venujú zvýšenú pozornosť zníženiu emisií CO2.Značka SAF-HOLLAND jednou z popredných značiek v oblasti realizácie individuálnych riešení pre špeciálne vozidlá. Jej produktový sortiment obsahuje viac ako 1000 individuálnych zostáv hriadeľov. V sortimente sa nachádzajú okrem iného podvozkové diely a servisné súpravy SAF. servisné súpravy pre brzdové systémy. resp. komponenty. ako aj súčiastky pre systémy riadenia.Prostredníctvom vývoja a priebežnej inovácie svojich produktov má značka snahu vyrábať čo najbezpečnejšie a najúčinnejšie diely pre svojich klientov.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok