SAF

Diely prípojného vozíka

Značka: SAF

Pôvod: Germany

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely prípojného vozíka

Popis:

Technológia brzdových a podvozkových systémov značky SAF-HOLLAND"Kvalita a inovácie akceptované po celom svete“Spoločnosť SAF-HOLLAND je jedným z vedúcich svetových dodávateľov v oblasti úžitkových vozidiel a dominantným výrobcom trhu s komponentmi nákladných motorových vozidiel. Svoje produkty továrenskej kvality dodáva predovšetkým pre výrobcov originálnych dielov (OEM). Výrobné riešenia s ľahkou konštrukciou umožňujú významné zníženie hmotnosti súčiastok. pričom tiež venujú zvýšenú pozornosť zníženiu emisií CO2.Značka SAF-HOLLAND jednou z popredných značiek v oblasti realizácie individuálnych riešení pre špeciálne vozidlá. Jej produktový sortiment obsahuje viac ako 1000 individuálnych zostáv hriadeľov. V sortimente sa nachádzajú okrem iného podvozkové diely a servisné súpravy SAF. servisné súpravy pre brzdové systémy. resp. komponenty. ako aj súčiastky pre systémy riadenia.Prostredníctvom vývoja a priebežnej inovácie svojich produktov má značka snahu vyrábať čo najbezpečnejšie a najúčinnejšie diely pre svojich klientov.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok