SIKA - Chemické látky

SIKA
Značka: SIKA
Pôvod: Switzerland
Kvalita: High End kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Chemické látky
Popis: „Vytvára dôveru“Švajčiarska spoločnosť Sika vyrába špeciálne chemické výrobky pre priemysel a stavebníctvo.Kvalita výrobkov a vyskúšané riešenia sú základom pre bezpečnosť. ktorú predstavuje využívanie produktov značky Sika v nasledujúcich oblastiach: tesnenie. lepenie. tlmenie hluku. posilnenie. ochranné vrstvy.Spoločnosť Sika je dodávateľom a vývojovým partnerom svetových automobilových podnikov. Znalosti. ktoré získala vďaka týmto partnerským vzťahom OEM predstavujú základy pre vývoj produktov a postupov ponúkaných pre servisy automobilov a automobilové sklárske dielne (AGR). Vďaka týmto kontaktom zabezpečujú predstavuje spoločnosť Sika špičku technológie lepenia pomocou takých moderných systémov lepenia. ktoré splnia požiadavky OEM a AGR aj v budúcnosti.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok