SNR - Ložiská, napináky, poloosy, horné uloženia

SNR
Značka: SNR
Pôvod: France
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Ložiská, napináky, poloosy, horné uloženia
Popis: NTN-SNR - ložiská pre osobné a nákladné vozidlá, riadenia a pomocné zariadeniaZnačka NTN-SNR Europe je popredným výrobcom ložísk, homokinetických kĺbov, zavesení a dielov riadenia, resp. v pripájajúcich sa službách a školeniach. NTN-SNR sám navrhuje, rozvíja a vyrába vlastné produkty. Značky NTN a SNR sa považujú za referencie na trhu OE i náhradných dielov. NTN-SNR značka sa nevyvyšuje len vo výrobe automobilov, ale so svojími vývojmi je prítomný aj v iných priemysloch: železnice, poľnohospodárstvo, baníctvo, veterná energia, výroba textilu, cementu, oceľa, atď.Firma predstavuje 3 dôležité aspekty, silnú inováciu, prítomnosť na hlavných strategických trhoch a správnu investíciu do budúcna. Zákazníkom zabezpečujú vysokú kvalitu a dostupnosť. Ponúkajú také riešenia, ktorými výsledkami sú nižšia spotreba energie, účinnejšia a dlhšia životnosť. 25.000 pracovníkov firmy NTN-SNR po celom svete pracuje na tom, aby produkty zastupovali najvyššiu kvalitu.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok