SPIDAN - Poloosy, homokinetické kĺby

SPIDAN
Značka: SPIDAN
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Poloosy, homokinetické kĺby
Popis: „Celoživotná záruka“ Každý rok schádza z výrobných liniek 63 miliónov nových vozidiel. Výzvou je pri každom automobile a v každej krajine to isté: motor musí vozidlo poháňať čo najúčinnejšie a čo najhospodárnejšie.Spoločnosť Spidan je skutočným partnerom v automobilovom priemysle. je vedúcim dodávateľom svetových výrobcov automobilov. (Audi. Ferrari. Jaguar. Lexus. Mercedes-Benz. Rolls Royce).GKN Drive line. materská spoločnosť spoločnosti Spidan hrá vedúcu úlohu vo vývoji rôznych pohonných ústrojenstiev a poloosí. Má registrovaných množstvo patentov a revolučných inovácií. Jej najnovším produktom je systém DPC (dynamická regulácia rozdelenia krútiaceho momentu). aplikovaný vo vozidlách BMW X6. ktorý umožňuje rovnomerné rozdelenie krútiaceho momentu medzi dvoma zadnými kolesami.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok