TRACON - Elektrické doplnky

TRACON
Značka: TRACON
Pôvod: Hungary
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Elektrické doplnky
Popis: Spoločnosť bola založená v roku 1990. v súčasnosti je prítomná v 7 krajinách. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je veľkoobchod a maloobchod s elektrickými zariadeniami a súčiastkami nízkeho napätia a tiež technické poradenstvo súvisiace s ich použitím a aplikáciou. Je to uvedené aj v názve spoločnosti: TRAding + CONsulting. teda obchodovanie a poradenstvo. Nákupná činnosť tejto spoločnosti prebieha takmer na celom svete. V Maďarsku má viac ako 5000. v okolitých krajinách viac ako 3000 partnerov. Silné stránky spoločnosti sú: certifikát ISO 9001. konkurencieschopné ceny. vyrovnaná kvalita produktov. flexibilita.Produkty dodávané spoločnosťou sú: Neizolované a izolované káblové koncovky. neizolované káblové oká. skrutkovateľné káblové koncovky. izolované a neizolované káblové spojky. predĺžené káblové koncovky. valcové konektory. káblové kolíky. zmršťovacie káblové spojky. izolované a neizolované násuvné káblové ploché kolíky a dutinky.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok