TRACON

Elektrické doplnky

Značka: TRACON

Pôvod: Hungary

Kvalita: Standardná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Elektrické doplnky

Popis:

Spoločnosť bola založená v roku 1990. v súčasnosti je prítomná v 7 krajinách. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je veľkoobchod a maloobchod s elektrickými zariadeniami a súčiastkami nízkeho napätia a tiež technické poradenstvo súvisiace s ich použitím a aplikáciou. Je to uvedené aj v názve spoločnosti: TRAding + CONsulting. teda obchodovanie a poradenstvo. Nákupná činnosť tejto spoločnosti prebieha takmer na celom svete. V Maďarsku má viac ako 5000. v okolitých krajinách viac ako 3000 partnerov. Silné stránky spoločnosti sú: certifikát ISO 9001. konkurencieschopné ceny. vyrovnaná kvalita produktov. flexibilita.Produkty dodávané spoločnosťou sú: Neizolované a izolované káblové koncovky. neizolované káblové oká. skrutkovateľné káblové koncovky. izolované a neizolované káblové spojky. predĺžené káblové koncovky. valcové konektory. káblové kolíky. zmršťovacie káblové spojky. izolované a neizolované násuvné káblové ploché kolíky a dutinky.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok