TRUCKTECHNIC - Diely nákladného vozidla

TRUCKTECHNIC
Značka: TRUCKTECHNIC
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely nákladného vozidla
Popis: Jedným z hlavných výrobcov pneumatiky systémov úžitkových vozidiel je belgická spoločnosť Trucktechnic. ktorú skupina Meritor odkúpila v roku 2008. Spoločnosť založená pred viac ako 40 rokmi plní požiadavky trhu s náhradnými dielmi na vysokej úrovni. a to pomocou vlastného tímu inžinierov. Firma je uznávaná na trhu. jej výroky sú vyhľadávané – dôkazom toho je aj skutočnosť. že v roku 2013 musela spoločnosť zmeniť svoj imidž. z dôvodu čoraz väčšieho počtu falzifikátov.Spoločnosť Trucktechnic ponúka mnohé produktové rady ako komplety či opravné súpravy. Sortiment produktov tejto značky obsahuje kompresory. ventily. čerpadlá servoriadenia. sušiče vzduchu. brzdové strmene. hlavné brzdové valce. spojkové servosystémy. brzdové páčky a brzdové komory.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok