TRW - Diely nápravy, brzdy

TRW
Značka: TRW
Pôvod: EU
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Diely nápravy, brzdy
Popis: "„Kvalita. spoľahlivosť. účinnosť a vývoj. To je TRW.""Značka TRW je jednou z popredných svetových spoločnosti v oblasti bŕzd. systému riadenia a zavesenia kolies – nie je náhodou. že je jedným z najvýznamnejších aktérov popredajného trhu s náhradnými dielmi automobilov. Ich jedinečnosť na trhu sa zakladá na priebežnom vývoji a potrebe inovácií. Vďaka brzdovým dielom vynikajúcej kvality poskytujú produkty tejto značky používateľovi nielen pohodlie a harmóniu. ale aj bezpečnosť najvyššieho stupňa.Značka dodáva menšie a ľahšie produkty. zmenšujú odpor. poskytujú účinné riešenia pre všetky typy systémov prenosu sily. vrátane hybridných a elektrických vozidiel.Značka TRW má snahu stať sa jedným z vedúcich dodávateľov bezpečnostných náhradných dielov vozidiel a poskytovateľom príslušných služieb."

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok