TRW

Diely nápravy, brzdy

Značka: TRW

Pôvod: EU

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely nápravy, brzdy

Popis:

""Kvalita. spoľahlivosť. účinnosť a vývoj. To je TRW.""Značka TRW je jednou z popredných svetových spoločnosti v oblasti bŕzd. systému riadenia a zavesenia kolies – nie je náhodou. že je jedným z najvýznamnejších aktérov popredajného trhu s náhradnými dielmi automobilov. Ich jedinečnosť na trhu sa zakladá na priebežnom vývoji a potrebe inovácií. Vďaka brzdovým dielom vynikajúcej kvality poskytujú produkty tejto značky používateľovi nielen pohodlie a harmóniu. ale aj bezpečnosť najvyššieho stupňa.Značka dodáva menšie a ľahšie produkty. zmenšujú odpor. poskytujú účinné riešenia pre všetky typy systémov prenosu sily. vrátane hybridných a elektrických vozidiel.Značka TRW má snahu stať sa jedným z vedúcich dodávateľov bezpečnostných náhradných dielov vozidiel a poskytovateľom príslušných služieb."

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok