VERTEX - Náhradné diely pre motocykle

VERTEX
Značka: VERTEX
Pôvod: Italy
Kvalita: High End kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Náhradné diely pre motocykle
Popis: „Piest v navyššej kvalite”Talianská firma Vertex má za sebou viac ako polstoročnú históriu, ktorú sprevádzala neustála inovácia. Vďaka tomuto na dnes sa už stal najdôležitejším OE dodávateľom pre najväčších značiek motocyklov, ako sú Yamaha, KTM a aj Kawasaki. Vďaka najvyššej OE kvalite Vertex piesty sú spoľahlivým partnerom motorkárov. Firma nemá pevnú pozíciu len vo výrobe OE dielov, alebo spolupracuje aj s množstvom výrobcov motorov na celosvetových 125-250 ccm pretekoch tak, ako v 2T a 4T segmente. Vďaka nepretržitej inovácii a rozvoju produktov na dnes sa už stal popredným dodávateľom pre európskych go-kart výrobcov. V ponuke produktov okrem kvalitných piestov nájdete aj ložiská kolies a riadidel a spojkové diely.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok