VIGNAL - Lampy a cúvacie kamery pre nákladné vozidlá

VIGNAL
Značka: VIGNAL
Pôvod: France
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Lampy a cúvacie kamery pre nákladné vozidlá
Popis: VIGNAL – Vedie v oblasti osvetlenia. Značka Vignal sa špecializovala na konštruovanie. vývoj a výrobu svetlometov. smerových a iných svetiel nákladných a úžitkových vozidiel. Francúzsky podnik s viac ako polstoročia dlhými skúsenosťami ponúka výlučne pôvodné továrenské produkty. teda zaručuje prémiovú kvalitu. Prevažná väčšina svetiel značky Vignal je vlastnej konštrukcie – ide o patentované výrobky. Značka Vignal bola prvou. ktorá vyrábala 100 % LED zadné svetlá v Európe. pričom vďaka širokému sortimentu výrobkov a priebežným inováciám ide o značku známu po celom svete.Táto spoločnosť je továrenským dodávateľom takých renomovaných značiek. ako sú MAN. DAF. Scania. Volvo. Mercedes. Renault Truck. Iveco a Schmitz Cargobull.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok