WAHLER - Termostaty, AGR ventily

WAHLER
Značka: WAHLER
Pôvod: Germany
Kvalita: Prvovýrobná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Termostaty, AGR ventily
Popis: V oblasti regulácie teploty je značka Wahler už dnes svetoznámou a uznávanou.Vyrába termostaty a AGR ventily vynikajúcej kvality pre osobné a nákladné vozidlá. autobusy. motocykle. traktory. športové vozidlá. terénne automobily a lode.Termostaty motorových vozidiel sú zodpovedné za reguláciu optimálnej prevádzkovej teploty motora.Existujú dva druhy nevhodného fungovania termostatu. V prvom prípade je neustále otvorený a motor (najmä v zime) nedosahuje prevádzkovú teplotu. kým v druhom prípade. kedy je termostat neustále uzavretý. chladiaca kvapalina rýchlo zovrie. Je dodávateľom automobiliek. ako sú Alfa Romeo. Audi. BMW. DAF. Fiat. Ford. GM. Iveco. MAN. Opel. Peugeot. Renault. Seat. Volkswagen a Volvo.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok