WEBASTO

Diely ohrievania nákladného vozidla

Značka: WEBASTO

Pôvod: Germany

Kvalita: Prvovýrobná kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Diely ohrievania nákladného vozidla

Popis:

"Váš priestor pre vedenie vozidla“Značka Webasto s viac ako 120-ročnou históriou je jedným z najväčších výrobcov skladacích striech. strešných okien. vykurovacích a klimatizačných systémov vozidiel.Pre značku Webasto sa rozhodli takí veľkí výrobcovia úžitkových vozidiel. ako sú Iveco. MAN. Mercedes-Benz. Scania či Volvo.Výrobky značky Webasto sú výlučne prístrojové súčiastky originálnej továrenskej kvality. pri výrobe ktorých je pre značku prioritou splnenie predpísaných medzinárodne stanovených požiadaviek.Široký sortiment nezávislých vykurovacích systémov dostupných v sortimente spoločnosti Webasto poskytuje je vynikajúcim riešením pre vykurovanie priestoru motoru. kabíny či nákladového priestoru vozidiel.Prístroje s kompaktným prevedením zohrejú motor na optimálnu štartovaciu teplotu rýchlo a účinne. čím znižujú spotrebu pohonných látok a emisie škodlivín. Vďaka vysokou účinnej technológii spaľovania. vypracovanej jedinečným spôsobom majú tieto zariadenia nízke nároky na palivo. Úradne certifikované súčiastky testované za prísnych okolnosti zabezpečujú hospodárny. bezchybný a bezpečný režim prevádzky.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok