WEWELER

Listové pružiny a diely nákladných vozidiel

Značka: WEWELER

Pôvod: Belgicko

Kvalita: High End kvalita

Záruka: Ročná záruka

Výrobky: Listové pružiny a diely nákladných vozidiel

Popis:

"Bezpečnosť najvyššej úrovne na cestách“130-ročné výrobné skúsenosti značky Weweler sú zárukou bezpečnosti a spoľahlivosti.Podnik vyrába svoje súčiastky uznávané a známe po celom svete najmodernejšími robotmi vo svojich holandských a belgických závodoch.Listové pružiny továrenskej kvality značky Weweler sa vyrábajú najmodernejšou technológiou. pri použití oceľovej zliatiny odolnej proti korózii. kalených voľným ohýbaním (‘Free Bending Hardening’). Vysokokvalitné silentbloky poskytujú väčšiu úroveň komfortu a bezpečnosti na ceste. pritom zaručujú aj dlhú životnosť.Súčiastky tejto značky s jednoduchou montážou zabezpečujú precízne použitie. na základe továrenských špecifikácií (OE).Listové pružiny značky Weweler sú upravené špeciálne pre použitie v jednotlivých modeloch nákladných vozidiel. podľa požiadaviek platných pre konkrétnu aplikačnú oblasť.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok