WINTEK - Elektrické ovládanie okien

WINTEK
Značka: WINTEK
Pôvod: Italy
Kvalita: Standardná kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Elektrické ovládanie okien
Popis: Dnes už uznávaná značka WINTEK získala svoje postavenie vďaka svojej 9-ročnej praxi v oblasti automobilových súčiastok. najmä systémov ovládania okien a priebežnému rozvoju.Ponúka kompletný sortiment súčiastok pre systémy ovládania okien osobných motorových vozidiel. ľahkých úžitkových vozidiel a malých nákladných vozidiel. Svoje najnovšie produkty uvádza na trh na základe priebežného výskumu trhu a technického vývoja. produkty testujú v autách aj v simulátoroch – ich vynikajúcu kvalitu zabezpečujú prísne skúšky vykonávané za účelom potvrdenia bezpečnosti. rýchlosti a životnosti. Popri uvedených testoch kontrolujú každý vyrobený systém ovládania okien. aby zabezpečili najlepšiu kvalitu pre svojich zákazníkov.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok