YOSHIMURA - Náhradné diely pre motocykle

YOSHIMURA
Značka: YOSHIMURA
Pôvod: Japan
Kvalita: High End kvalita
Záruka: Ročná záruka
Výrobky: Náhradné diely pre motocykle
Popis: „Špičková kvalita bez kompromisov“Japonská spoločnosť Yoshimura má viac ako 50 rokov skúseností na trhu so súčiastkami motocyklov.Podnik je aktívny aj v oblasti motocyklového športu. jeho produkty potvrdzujú svoju spoľahlivosť popri 8 hodinovej súťaží v Suzuke. na Majstrovstvách sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov (Endurance World Championship) a v súťaži MFJ Superbike. v tých najostrejších situáciách.Výrobky spoločnosti predstavujú vlastné konštrukcie. pri ich výrobe využíva značka tie najkvalitnejšie suroviny. Mriežky chladičov značky Yoshimura sa vyrábajú z nehrdzavejúcej oceľovej zliatiny. šesťuholníkový vzor a prevedenie zabezpečujú maximálnu ochranu proti vonkajším vplyvom.

WEBSHOP
O NÁS
STIAHNUŤ
VŠEOBECNÉ
Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2016 © Všetky práva vyhradené Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava | (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk Pravidlá ochrany osobných údajov | Mapa stránok